انتخاب کاندوم مناسب با سلیقه شما و شریک جنسی تان!

منتشر شده در : مهارت های زناشویی تاریخ انتشار: 1395-11-12
انتخاب کاندوم مناسب با سلیقه شما و شریک جنسی تان!
انتخاب کاندوم مناسب یک هنر و مهارت است ! بله، همان طور که برخی افراد را خوش پوش می دانید و سلیقه شان را قبول دارید، یا برای خرید لباس وقت می گذارید باید در انتخاب کاندوم هم دقت نظر داشته باشیم ! متاسفانه برخی به دلیل خجالت یا مسائلی نظیر آن، در انتخاب کاندوم تعجیل می کنند و زمان کافی را صرف نمی کنند. حالا در فروشگاه کاندوم این امکان برای شما فراهم شده است که در منزل و به راحتی در میان انبوه کاندوم ها جستجو کنید و کاندوم متناسب با سلیقه تان را انتخاب کنید! حالا موضوع این است که کدام کاندوم مناسب من است ؟ ادامه مطلب را بخوانید تا در انتخاب کاندوم مناسبتان حرفه ای شوید.

کاندوم های شیار دار (که به کاندوم خاردار بیشتر شناخته می شوند) و دندانه دار، و سایر فرم های مشابه برای این منظور آمااده شده اند که میل جنسی شما را افزایش دهند. خارها می توانند در ناحیه داخلی (بر روی آلت تناسلی جنس مذکر) یا در ناحیه خارجی باشند. خارهای خارجی، بیشتر توسط جنس مونث احساس می شوند و داخلی ها برای تحریک بیشتر مردانه است.

بعضی ها شکل دار و نقش برجسته هستند برای اینکه احساس بهتر ، راحتی بیشتر ، و اعتماد بیشتری به استفاده کننده انتقا دهند.به هر حال کاندوم ها این توانایی را دارند که چه در مقاربت واژینال و چه در مقاربت مقعدی احساس بیشتری به زوجین بدهند.

کاندوم های لاتکس خاردار و نوع پلی اورتان قیمت بالاتری دارند. برای اینکه هم در مقابل عفونتهای تناسلی مفید هستند هم مانع بارداری می شوند.می دانید که اگر کاندوم مداوم و درست استفاده بشود روش مناسب و قابل اعتمادی هم به لحاظ بهداشتی و هم برای پیشگیری از بارداری است
چون هر کسی با احساسات و حالات مختلفی تحریک می شود بهتر است امتحان کنید که با کدامیک بیشتر راحت هستید. در واقع رابطه جنسی مسئله ی بسیار مهمی در زندگی مشترک شماست پس برای آن ارزش قائل باشید و برای افزایش کیفیت آن وقت صرف کنید.