توضیح ضروری پیرامون کاندوم های فضایی با خارهای خاص

منتشر شده در : اخبار فروشگاه کاندوم تاریخ انتشار: 2017-10-23
توضیح ضروری پیرامون کاندوم های فضایی با خارهای خاص
سوال پیرامون نحوه استفاده از کاندوم های فضایی و همچنین شرایط قیمتی کاندوم های فضایی از سوالات پرتکرار در گفتگوی آنلاین روی سایت کاندوم و همچنین چت های تلگرامی و تماسهای تلفنی با دفتر فروشگاه کاندوم بوده است. در این مطلب پیرامون کاندوم های فضایی نکاتی را شفاف تر توضیح می دهیم.

قیمت کاندوم فضایی

به دلایل مختلف (که ما از آن بی خبر هستیم) کاندوم های فضایی در بازار بسیار کم شده و به همین دلیل قیمت آن نسبت به سال گذشته افزایش بسیاری را داشته است. متاسفانه تعدادی از سایتها در حالی که کاندوم فضایی را موجود ندارد کماکان آن را با قیمت سال گذشته بر روی سایتشان گذاشته اند و این مشتریان را سردرگم نموده است. این اطمینان را به شما می دهیم که قیمت کاندوم های فضایی روی سایت فروشگاه رسمی کاندوم با حاشیه سود بسیار محدودی عرضه می شود و علت قیمت بالای آنها تنها قیمتِ خرید بالا می باشد.
اما نکتۀ دیگر که باید در مصرف این کاندوم ها مدنظر داشته باشید، عدم استفادۀ روزمره و روتین از کاندوم های فضایی است. کاندومهای فضایی که به لحاظ قیمتی در محدوده بالاتری نسبت به سایر کاندوم های موجود در فروشگاه هستند، برای مصارف روزانه و روتین پیشنهاد نمی شود. پیشنهاد می شود که طیفی از کاندوم ها را داشته باشید، و برای استفاده های روزمره از کاندومهای کلاسیک، خاردار معمولی، خاردار درشت و ... استفاده کنید و کاندومهای فضایی برای مواقع خاص و ویژه باشد.

توصیه های در استفاده از کاندوم فضایی

کاندوم های فضایی خارهای بسیار بسیار درشتی دارند، همین خارها باعث می شود که مرد بتواند به سادگی همسر خود را به ارگاسم برساند، و از این روی مرد احساس قدرت بیشتری می کند و از رابطۀ جنسی لذت بیشتری خواهد برد. این کاندوم ها علاوه بر پیشگیری از بارداری و بیماریهای مقاربتی، کمک می کنند تا به لحاظ روانی شرایط بسیار خوبی برای زوج رخ دهد.
اما این موارد را در استفاده از کاندوم های فضایی مد نظر داشته باشید :
- در اولین رابطۀ جنسی برای زن استفاده نشود. زیرا دردناک و بسیار شدید خواهد بود و تجربۀ زن را برای رابطه های بعدی منفی خواهد نمود.
- همزمان با اسپری های تاخیری استفاده نشود، زیرا زمان رابطه بیش از اندازه طولانی خواهد شد و برای زن دردناک می شود.
- برای رابطه مقعدی اساساً توصیه نمی شود.

کاندوم های فضایی که می توانید تهیه فرمایید :
کاندوم فضایی طوقی
کاندوم فضایی شمشیری
کاندوم فضایی اره ماهی