کاندوم تاخیری رینگ استاپ بنزوکایین زنون

تولید کننده: زنون Zenon
مدل کالا: Zenon Ring Stop Benzocaine Condoms
موجودی: در انبار
30,000تومان
تعداد:
- +
 

کاندوم تاخیری رینگ استاپ بنزوکایین زنون
Zenon Ring Stop Benzocaine Condomsامروز می خواهیم شما رو با یکی از با کیفیت ترین و نازک ترین کاندوم های حال حاضر کشور آشنا کنیم.کاندوم­های زنون یکی از نازک­ترین کاندوم­های موجود در دنیا است که در ایران و تحت لیسانس زنون سوئیس ساخته می­شود.لاتکس طبیعی استفاده شده در این کاندوم باعث می شود کمترین حساسیت به این محصول وجود داشته باشد.

کاندوم رینگ استاپ زنون با سه مکانیزم حلقه به صورت فیزیکی، مکانیسم ریلکس کننده عضلات به وسیله اکیناسه و مکانیزم مهار آنزیم موثر بر زود انزالی است و همچنین افزایش جریان خون در دو رگ آلت تناسلی و تاخیر در انزال می­شود.

در آلت تناسلی آقایان دو رگ وجود دارد گه به صورت اسفنجی هستند. یکی از این رگ­ها خون را وارد کرده و دیگری مسئول خروج خون از آلت تناسلی می­باشد. حلقه­  موجود در کاندوم­ های زنون با قرار گرفتن بر روی این رگ­ها باعث انتشار خیلی بیشتر آنزیم افزایش دهنده فشار خون و افزایش سرعت ورود خون به رگ­ها و کاهش سرعت خروج آن می­شود. در نهایت منجر به افزایش لذت مقاربت و طولانی­تر شدن مدت رابطه بدون استفاده از مواد تاخیر که ممکن است باعث اختلال تعوظ شوند می شود و استقامت آلت تناسلی را بیشتر خواهد کرد و مورد دیگر این هست که وجود رینگ در این محصول باعث سفت شدن آلت در نزدیگی می شود که این امر باعث ایجاد لذت بیشتر در رابطه می شود.
.

ویژگی های کاندوم تاخیری رینگ استاپ بنزوکایین زنون 

 

افزایش سرعت ورود خون به رگ­های آلت تناسلی

مواد موجود در گیاه جینسینگ باعث گشاد شدن رگ­ها موجود در آلت تناسلی مردانه می­شوند و این گشاد شدن حجم خون بیشتری را به آلت تناسلی وارد کرده و باعث ایجاد نعوظ و طولانی ­تر شدن زمان رابطه می­شود.

ریلکس کردن اعصاب ناحیه تناسلی با گیاه اکیناسه

ماده­ ی موثر موجود در عصاره­ی گیاه اکیناسه با مکانیسم ریلکس کردن اعصاب ناحیه ­ی تناسلی، باعث کند شدن ارسال پیام عصبی انزال به مغز شده و رابطه را طولانی­تر میکند.

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه: HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

متن نمایش داده شده در عکس را وارد کنید: