کاندوم ویبره دار و میوه ای گودلایف

کاندوم ویبره دار و میوه ای گودلایف

50,000تومان
مدل کالا: Good Life Vibrating
موجودی: در انبار
تعداد بازديد 30188

معرفی اجمالی محصول

کاندوم ویبره دار و میوه ای گودلایف
حاوی یک حلقه ویبراتور و 3 عدد کاندوم میوه ای

 اگر مایل هستید بیشترین لذت مقاربت و متفاوت ترین رابطه جنسی را با کاندوم ویبره تجربه کنید. بهترین محصولی که مرد و زن را برای رسیدن به اوج لذت همراهی خواهد کرد و می تواند شادابی زندگی زناشویی را بعد از سالها به استفاده کنندگان بازگرداند.

همان طور که می دانید، مهمترین خصوصیت این کالا ایجاد لرزشی لذت بخش حین عمل دخول می باشد که با وجود خارهای آن هر سرد مزاجی را به نهایت لذت می رساند.


حلقه ی ویبراتور زناشویی، مخصوص افرادی است که دیر به ارگاسم می رسند و یا لذتی در رابطه ندارند و یا دنبال لذت بیشتر در رابطه هستند، با استفاده از این حلقه ی لرزشی در هنگام مقاربت، شما را به اوج لذت جنسی می رساند. حلقه ی ویبراتور بدون هیچ گونه عوارض و آسیبی شما را به اوج لذت جنسی فوق العاده می رساند. کسانی که مبتلا به بیماری های قلبی ، فشار خون و … که  نمی توانند از قرص های جنسی که عوارض فراوانی دارد،استفاده کنند به راحتی با تهیه ی این محصول، می توانند بدون هیچگونه نگرانی لذت ببرند. حلقه ی ویبراتور ، تحریک کننده ای بسیار قوی است. و با لرزش ارامی که دارد، نقطه ی G را تحریک کرده و به ارگاسم می رسید. این حلقه ی لرزشی، برای اقایانی که مشکل زود انزالی دارند بسیار توصیه می گردد. و با لرزشی که دارد جریان خون را در الت تناسلی مردان به جریان می اندازد. و شما به راحتی به نعوظ می رسید. کسانی که دچار عدم نعوظ هستند هم مناسب است. حتی برای یک مرتبه هم شده تجربه نزدیکی با ویبراتور را از دست ندهید

.
مزایای استفاده از حلقه ی ویبراتور زناشویی:

تحریک کننده ی بسیار قوی
افزایش لذت جنسی دو طرف
کمک به بهتر رسیدن ارگاسم
پایین اوردن مدت زمان ارگاسم
.
برای رفاه حال مشتریان عزیز همراه محصول سه عدد کاندوم تقدیم می گردد 
.


روش مصرف کاندوم لرزشی 

ابتدا آلت تناسلی خود را بطور کامل بشویید و ۱ عدد کاندوم خاردار از بسته در آورید و به آرامی روی آن بکشید، بعد حلقه لرزشی (ویبره) را در انتهای آلت تناسلی دقیقاً همان قسمتی که حلقه کاندوم قرار گرفته بذارید و به موقع انجام دخول لذت لرزشی گودلایف را فعال کنید. توجه داشته باشید که کاندوم لرزشی گودلایف برای استفاده دو مرتبه مقاربت می باشد و انرژی حلقه لرزشی به مدت ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه می باشد و به طور استاندارد برای ۲ رابطه جنسی تعبیه شده است.
 

بسته بندی: ۳ عدد کاندوم + ۱عدد Vibrator

لاتکس فوق العاده با کیفیت
کسب تجربه باورنکردنی
مجوز FDA
دارای منبع ذخیره
 

با توجه به منقضی شدن تاریخ مصرف این محصول کالای ارسالی برای شما دوستان عزیز شامل یک حلقه ویبره + یک بسته کاندوم 3 عددی کلاسیک می باشد!!!
 

حلقه ویبره در انتهای آلت مردانه قرار می گیرد و با فعال نمودن دکمه لرزشی باعث ایجاد لرزش و تحریک ویژه بانوان در هنگام نزدیکی می شود و
 حلقه این محصول علاوه بر تاخیر در انزال باعث سفت شدگی در آلت مردان می شود.نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید