توضیح ضروری پیرامون کاندوم های فضایی با خارهای خاص
سوال پیرامون نحوه استفاده از کاندوم های فضایی و همچنین شرایط قیمتی کاندوم های فضایی از سوالات پرتکرار در گفتگوی آنلاین روی سایت کاندوم و همچنین چت های تلگرامی و تماسهای تلفنی با دفتر فروشگاه کاندوم بوده است. در این مطلب پیرامون کاندوم های فضایی نکاتی را شفاف تر توضیح می دهیم.
هشدار : افزایش انتقال ایدز از طریق روابط جنسی
رییس اداره ایدز وزارت بهداشت با بیان اینکه بیماری ایدز از طریق رابطه جنسی در کشور در حال افزایش است، جدیدترین آمار مبتلایان به این بیماری را اعلام کرد.
تجربه ای متفاوت از کاندوم خاردار، با خاردارهای گودلایف
برند گودلایف، از برندهای شناخته شدۀ کاندوم می باشد، گودلایف با ارائه انواع کاندومهای معطر، تاخیری و خاردار توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند. آن طور که ما از بازار کاندوم مشاهده می کنیم، مشتریان ایرانی تمایل بیشتری به استفاده از کاندوم های خاردار دارند. در این یادداشت از بلاگ سایت رسمی فروش کاندوم Candom.ir پیرامون کاندوم های خاردار اطلاعاتی را به شما خواهیم داد.
سفارش های شما در فروشگاه کاندوم چگونه بسته بندی و ارسال می شود؟
فروشگاه کاندوم به عنوان مرکز رسمی فروش انواع کاندوم های بهداشتی دارای مجوز از وزارت بهداشت درمان، آموزش پزشکی، همواره به حریم خصوصی کاربران و مشتریان اهمیت داده است و از این روی در مراحل مختلف سفارش اعم از پشتیبانی، راهنمایی خرید کاندوم، ثبت سفارش کاندوم و همچنین بسته و ارسال کاندوم ها این موضوع را مدنظر داشته است و کلیۀ بسته بندی های محصولات ارسالی برای مشتریان در فروشگاه کاندوم، محرمانه می باشد.
چه کسانی باید از کاندوم خاردار استفاده کنند؟
کاندوم ها انواع مختلفی دارند و به دلایل فرهنگی و ... بسیاری از مخاطبان کاندوم ها با نحوه انتخاب کاندوم مناسب برای خود آشنا نیستند، کاندوم خاردار با خارهای درشت یا ریز و همچنین متوسط یکی از انواع پرمخاطب و محبوب کاندوم هستند. پیشنهاد می کنم با مطالعه این مقاله، در مورد کاندوم های خاردار اطلاعات بیشتری کسب کنید و با نحوه انتخاب کاندوم مناسب برای خود بیشتر آشنا شوید.
انتخاب کاندوم مناسب با سلیقه شما و شریک جنسی تان!
انتخاب کاندوم مناسب یک هنر و مهارت است ! بله، همان طور که برخی افراد را خوش پوش می دانید و سلیقه شان را قبول دارید، یا برای خرید لباس وقت می گذارید باید در انتخاب کاندوم هم دقت نظر داشته باشیم ! متاسفانه برخی به دلیل خجالت یا مسائلی نظیر آن، در انتخاب کاندوم تعجیل می کنند و زمان کافی را صرف نمی کنند. حالا در فروشگاه کاندوم این امکان برای شما فراهم شده است که در منزل و به راحتی در میان انبوه کاندوم ها جستجو کنید و کاندوم متناسب با سلیقه تان را انتخاب کنید! حالا موضوع این است که کدام کاندوم مناسب من است ؟ ادامه مطلب را بخوانید تا در انتخاب کاندوم مناسبتان حرفه ای شوید.